Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ.
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych uzytkownikow!


Poprzedni temat «» Następny temat

4t, toros

Toros 4t
Autor Wiadomość
Wiciek
Użytkownik


Moto: Toros
Silnik: 4T
Specjalizacja: brak
Dołączył: 24 Lut 2017
Posty: 1
  Wysłany: |24 Lut 2017|, o 05:12   Toros 4t

Witam od kilku dni stoje w miejscu nie wiem w czym lezy problem , lecz zaczne od poczatku kupił em skuter Toros 4t nieużywany 2 lata nie chcial odpalic wyczyscilem swiece i zmienilem olej po czym odpali a tu sie okazalo ze daje manetke do konca gazu a skuter stoi w miejscu byłem u pobliskiego mechanika chcial go odpalic na kopa , kopka nie dziala mowi ze wariator i sprzeglo do wymiany sprzeglo kupilem nowe a wariator wzialem ze starego skutera raczej wariator dzialajacy wymienilem odpalam skuter na kopke i daje manetke do konca a zmienilo sie tyle ze kolo lekko sie porusza nie chce wydawac na mechanika pieniedzy bo sporo to kosztuje a jak moge sie sam przy tym pobawic i to naprawic to idzie mi to bardziej na reke jakby mi ktos mogl doradzic co moze tam jeszcze nie dzialac jeszcze nakrecilem krotki filkik ktory zaraz podesle , dodam ze na tym filmiku manetka caly czas od poczatku jest na ful gazie , po czym ja na koncu puszczam a skuter gaśnie

Nie mohe filmiku dodac ale jak by ktos byl w stanie pomoc bylo by super a filmik podeslalbym na maila
Zobacz czego potrzebuje Twoj skuter!
 
 
Trajfer 
Użytkownik
Technik Mechanik


Moto: benzer sycaruse
Silnik: 4T
Przebieg: >4500
Pojemność: 80cc
Specjalizacja: mechanika
Pomógł: 21 razy
Wiek: 22
Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 460
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: |24 Lut 2017|, o 13:29   

Dobra, fajnie. a jak slyszysz, skuter wbija sie w obroty czy ty manetka w opor a skuter tak samo?
_________________
Pomogłem? Klikaj "Pomógł" :p
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
ďťż


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group PatrykSpec