Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ.
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych uzytkownikow!


Poprzedni temat «» Następny temat

suzuki, sv650s

Suzuki SV650S
Autor Wiadomość
kamilk223
[Usunięty]

Wysłany: |26 Lut 2016|, o 07:54   Suzuki SV650S

Cześć wczoraj kupiłem swój pierwszy poważny motocykl a mianowicie SV650S z 2000 roku.
Po SV jechałem aż za łódź tak ze ponad 300 km w jedną strona ale myślę że było warto ponieważ sam motocykl był niedrogi w zakupie i to na czym mi najbardziej zależało to że niebył powypadkowy. Ogólnie jak za niecałe 5000 to jestem z niego zadowolony, opony Battlax w świetnym stanie, napęd praktycznie nowy, tarcze w fajnym stanie przednie troszke wyjechane ale bez rantów, jedyna co trzeba było by zrobić to olej z filtrem, klocki tył ale to jeszcze 2 moze 3 tysiące jeszcze przejeżdżą i zająć sie cykaniem na pierwszym cylindrze ( najprawdopodobniej napinacz rozrządu). Edit: i jeszcze mały wyciek oleju w okolicach śruby spustowej
O historii motocykla wiem tyle że został sprowadzony z niemiec w 2015 i ja jestem jego 3 właścicielem w kraju (drugi właściciel miał go tylko 3 miesiące i niejeździł nim prawie wcale z powodu zimy i braku prawka)
Ja jestem w trakcie rejestrowania Sv na A2 poniewaz tylko takim prawkiem dysponuje.
Motocykl praktycznie zachowany w orginale oprócz dwóch kominów IXILa które z tą widlastą dwójką brzmią genialnie :D oraz zostały tylne kierunki zmienione na ledowe i zostały zamocowany nieco wyżej ponieważ orginalne sie niemieściły między wydechami
Ogólnie jestem zadowolony z kupionego sprzętu wiadomo motocykl ma swoje lata i jakieś wady musi mieć ale postaram sie go doprowadzić do jak najlepszego stanu :D
A teraz kilka fotek:








Zobacz czego potrzebuje Twoj skuter!
 
 
luzny
Użytkownik


Moto: Romet Zetko
Specjalizacja: elektryka
Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 4
Wysłany: |4 Lip 2017|, o 22:30   

Swego czasu to Suzuki było prawdziwym obiektem marzeń :)
_________________
Skuter najszybszy w mieście...
 
 
Trajfer 
Użytkownik
Technik Mechanik


Moto: benzer sycaruse
Silnik: 4T
Przebieg: >4500
Pojemność: 80cc
Specjalizacja: mechanika
Pomógł: 21 razy
Wiek: 22
Dołączył: 29 Mar 2015
Posty: 460
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: |5 Lip 2017|, o 07:54   

Oj te kochane SV650S. To był moj pierwszy motocykl ktory chcialem miec od razu jak tylko zdam prawko, no i narazie prawka na motorynke nie mam, ale w planach oczywiscie jest.
_________________
Pomogłem? Klikaj "Pomógł" :p
 
 
 
ddamiann 
Użytkownik



Moto: Kingway Coliber
Silnik: 4T
Pojemność: 72ccm
Specjalizacja: tuning optyczny
Pomógł: 79 razy
Wiek: 29
Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 851
Skąd: Gliwice
Wysłany: |5 Lip 2017|, o 08:50   

Piękna maszyna :)
_________________
Gość Nie dziękuj - kliknij pomĂłgł - To motywuje :)
 
 
janusze.nowak 
Użytkownik
Sprzedawca marzeń


Moto: Toros CY50T-6
Silnik: 4T
Przebieg: 11000
Specjalizacja: grafika
Dołączył: 10 Lip 2017
Posty: 2
Wysłany: |10 Lip 2017|, o 12:58   

ddamiann napisał/a:
Piękna maszyna :)


Suzi zawsze będzie piękne. Zrobiłem nim sporo kilometrów i zdecydowanie jest to uniwersalny motocykl dla każdego kto chce mieć frajdę wygodę i ekonomiczny silnik . Miał 55 tysięcy i zero spoconego silnika.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
ďťż


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group PatrykSpec