Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ.
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych uzytkownikow!


Poprzedni temat «» Następny temat

keeway, matrix, nie, stunt, tylko

Stunt Keeway Matrix i nie tylko!
Autor Wiadomość
sheeN 
Użytkownik


Moto: Keeway Matrix
Silnik: 2T
Specjalizacja: tuning mechaniczny
Wiek: 27
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 25
  Wysłany: |11 Paź 2014|, o 23:51   Stunt Keeway Matrix i nie tylko!

Czesc. Jakis czas temu pisalem na forach o moim projekcie pod tuning mech. Wszystko ladnie pieknie, ludzie mi podoradzali i wzialem sie wtedy za zamawianie czesci. Mialem spory problem z pieniedzmi (olalem wtedy moje tematy, nie mialem po prostu na to czasu, ochoty, pochlonela mnie praca i dziecko) i okolo 2 tyg temu udalo mi sie je zdobyc aby to zrealizowac. Wczoraj ze znajomym wzielismy sie za rozbieranie, skladanie mojego bzika i w poniedzialek mam nadzieje ze skonczymy. Ok do rzeczy, nie wiedzialem gdzie napisac ten temat, jako ze dostalem zajawke i to jest moim marzeniem to pisze tutaj. Wiadomo juz o co chodzi, jak ktos nie wie to chcialbym od was nabyc wiedzy odnoscie tzw "stunt'u". Moze najpierw przedstawie moj setup i sie pochwale foteczkami (mowie tutaj o Keeway matrix). Mianowicie:

Fajka NGK RACING
Filtr powietrza Stage6
Pasek napędowy Stage6 Pro
Cylinder Stage6 Sport PRO MkII 70 (Portingu nie robilem, kolega stwierdzil ze nie potrzebny i na sile sie nie oplaca, glupio zrobilem bo fotek nie porobilem ;/)
Dzwon sprzęgła Stage6 WingCooler 112mm
Sprzęgło Stage6 Torque Control MKII112mm
Gaźnik Stage6 PHBG Racing Black Edition - 21mm
Wydech Yasuni Carrera 16 (Musze tylko przerobic mocowanie)
Wariator Stage6 Sport Pro
Wał korbowy Top Racing 12mm
Zawór membranowy Stage6 Kit
Przekładnia pierwotna Top Racing 15/50 (z tym ze tego nie zakladalem, stwierdzilem ze to nie jest niebywale potrzebne i bede mial na zapas gdy cos sie stanie ze stara, szczerze mowiac nie chcialo mi sie dobierac do srodka^^)

Fotki:

http://scr.hu/2krh/mrdjz
http://scr.hu/2krh/1l2sv
http://scr.hu/2krh/5sh62
http://scr.hu/2krh/t40r7
http://scr.hu/2krh/1nbt7

Ok wiec tak.. Czy moj setup + ogolnie matrixem moge sie zabierac za stunt? Czy da rade z oryginalna kierą to robic, czy musze zmieniac na downhill, zreszta ktora mam tylko licznika nie bo kasy nie starczylo, ale na pewno kiedys to zrobie. O stelarzu + crashpadach nie musicie mowic bo wiem co to i jak to zrobic. Uprzedam ze chce prowadzic tutaj moj temat a ze najbardziej chcialbym sie dowiedziec o stuncie (Jak zaczac, porady zwiazane z tym) to pisze wlasnie to tutaj ale chce Wam zadac pare innych pytan, przecierz nie bede osobno zakladal tematy tak aby pytania pasowaly do danej kategorii. Ok dalej.. Jak docierac moj silnik? Wiadomo full syntetyk + mieszanka (Dozownik do kosza poszedl) ale dokladnie nie wiem jaka, slyszalem cos o 1:33 + paliwo 98 (Czy to ma znaczenie? Chodzi mi o paliwo). Bardzo sie boje ze cos spierdziele podczas docieraniu i chcialbym lekcji tutaj dostac jak robic aby tego uniknac (W szczegolach). Jestem zielony w tym. Wiem wiem.. napiszecie pewnie ze duzo jest takich tematow ale ja chce cos sam zrobic, prowadzic tematy, pytac sie, udzielac i dostawac wskazowki wlasnie w moim temacie. Beda sie pojawialy tutaj (mam taka chociarz nadzieje) filmiki, typu "Pierwsze odpalenie" Czy moze moje postepy w nauce stuntu, zobaczymy! Ok po dotarciu zabieram sie za nauke i na co warto zwrocic uwage? Chodzi mi o bezpieczenstwo jak np. opony, amor, zawieszenie, cokolwiek. Zeby pozniej nie bylo ze sie zabilem bo kolo mi odpadlo albo dupa mi spadla bo amor nie wytrzymal obciazenia. Ok to chyba tyle. Licze na wyrozumialosc i porady, pamietajcie wszystkie info jest dla mnie bardzo wazne i na kazde wasze pytania bede odpowiadal. Pewnie was zanudzilem ale coz, chcialem cos takiego stworzyc i o to jestem! heh. Aha pewnie zapomnialem o paru rzeczach wspomniec wiec na biezaco beda sie pytania pojawialy czy watpliwosci.

Dzieki i pozdrawiam!

[ Dodano: |13 Paź 2014|, o 17:14 ]
Dzisiaj bylo pierwsze odpalenie, cudo, po prostu ciarki mnie przeszly po calym ciele, ale ... okazalo sie ze stary filtr powietrza nie dawal mieszanki z benzyna i silnik nie mogl wejsc na wyzsze obrotu i nie chcial jechac (Gdy odpialem filtr, gdzie gaznik mial dziure to pieknie chodzil). Wiec zamowilem dupny filtr z polini 90 stopni 38mm (z kolankiem) + do tego od razu filtr paliwa 7mm. Zapomnialem przy tym wszystkim nagrac filmiku z "pierwszego odpalenia" ale w srode gdy juz bede mial filtry to zrobie to co obiecalem. Co sadzicie o tym?

Ps; filtr powietrza kupilem ale nie sadzilem ze nie wystarczy..
Zobacz czego potrzebuje Twoj skuter!
 
 
QuitS 
Użytkownik


Moto: Aprilia SR 50
Silnik: 2T
Przebieg: 20800
Pojemność: 70
Specjalizacja: grafika
Pomógł: 1 raz
Wiek: 22
Dołączył: 05 Kwi 2012
Posty: 101
Skąd: Grudziądz-CSW
Wysłany: |3 Lis 2014|, o 15:59   

Projekt dość przyjemny dla oka jednak jak się chcę to i z byle Chińczyka zrobisz drugiego "Aeroxa" ;)
 
 
 
wiechu 
Użytkownik
ZippWiechu


Moto: Zipp Astec
Silnik: 4T
Przebieg: 10453
Pojemność: 50ccm
Specjalizacja: elektryka
Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2014
Posty: 1
Wysłany: |29 Gru 2014|, o 20:29   

Ładnie zrobiony skuterek :) Niestety ja ze swoim zippkiem nie mam tak łatwo
 
 
Golab 
Użytkownik



Moto: Zipp Quantum
Silnik: 2T
Przebieg: 1200+
Specjalizacja: tuning optyczny
Pomógł: 6 razy
Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 192
Wysłany: |30 Gru 2014|, o 10:21   

Pomogę z fotkami :P .





Temat stanął, co z tym filmikiem? :D .
 
 
Slabdoor 
Użytkownik
Polny Popierdalacz



Moto: Toros F16
Silnik: 4T
Przebieg: 4500KM 4.10.2015
Pojemność: 50
Specjalizacja: tuning optyczny
Pomógł: 2 razy
Wiek: 21
Dołączył: 06 Cze 2014
Posty: 48
Skąd: WPN
Wysłany: |3 Sty 2015|, o 19:22   

Ładny kiłej pozazdrościć ja mam torosa i ujnia to jest :(
 
 
marianek 
Użytkownik


Moto: chiński
Specjalizacja: mechanika
Pomógł: 5 razy
Wiek: 22
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 26
Ostrzeżeń:
 4/3/4
Wysłany: |24 Sty 2015|, o 13:34   

WOW!!! ALE SPRZĘT!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
ďťż


- animePowered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group PatrykSpec