Aby korzystać z zawartości forum należy się zarejestrować, można to zrobić za darmo TUTAJ.
Ten aplet jest widoczny tylko dla niezarejestrowanych uzytkownikow!


Poprzedni temat «» Następny temat

serdecznie, staszow, zapraszam, zlot

ZLOT STASZÓW ZAPRASZAM SERDECZNIE!
Autor Wiadomość
wrcTSZ 
Użytkownik
oporowy ;]


Moto: Peugeot TKR Metal-X
Silnik: 2T
Przebieg: 17 000
Pojemność: 49
Specjalizacja: tuning mechaniczny
Wiek: 25
Dołączył: 23 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Staszów
Wysłany: |18 Lip 2013|, o 14:33   ZLOT STASZÓW ZAPRASZAM SERDECZNIE!

Informacja ogólna.
No siema, jak co roku organizuję zlot, ten o którym pisałem wcześniej nie wypalił ze względu moich spraw rodzinnych :) Ale to spotkanie/zlot które odbędzie się teraz mam nadzieje że wypali z połyskiem :p Mianowicie, zlot/spotkanie odbędzie się 3 sierpnia (sobota), o godzinie 11 spotkamy się za BP (Drzymalski) no tam za myjniami, ja wszystko obgadałem z Łukaszem i nie będzie mu to przeszkadzać, wręcz mówił że chętnie popatrzy na młodych wariatów :D Trasa z BP będzie prowadzić obwodnicą, przed lasem golejowskim skręcimy w lewo na listopada, obok LO prosto do Orlenu na rondzie w prawo, patrząć z naszej perspektywy i prosto na UJAZD ! A dokładnie na zamek w Ujeździe, na miejscu będziemy mogli porobić jakieś foto czy coś, zwiedzić zamek, zapalić etc. W drodze powrotnej kto będzie musiał spadać to OK, reszta zaś pojedzie razem ze mną na Targowicę (obok BP) Gdzie będziemy mogli popisać się trickami na naszych motorkach :3 Jeżeli będziecie chętni na wyścigi mam też fajną miejscówkę :P A i w razie wyrazów chęci z waszej strony, będziemy mogli zorganizować ognisko, ale to zależy tylko i wyłącznie od was czyli osób chętnych :P To chyba tyle będę informował na bieżąco :D
Zobacz czego potrzebuje Twoj skuter!
_________________
TWÓJ PODPIS JEST ZA DŁUGI - ŻAŁOSNE.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
ďťż


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group PatrykSpec